Kliknij tutaj i załóż konto w Revolut!

Bezkontaktowe płatności w kilka sekund. Otrzymasz bezpłatną kartę.

Aplikacja Revolut – zdobądż darmową kartę już teraz !

Aplikacja mobilna Revolut dla Androida i IOS oferuje konto za 0 zł, abyś mógł lepiej zarządzać swoimi pieniędzmi gdziekolwiek jesteś. Banki pobierają opłatę z twojego konta, gdy wysyłasz lub wydajesz pieniądze za granicą. My gramy fair. Nie uznajemy ograniczeń finansowych, dlatego umożliwiamy wydawanie pieniędzy za granicą w ponad 150 walutach po kursie, za niewielką opłatą 0,5% za przelewy powyżej PLN 20,000 w każdym miesiącu.

Założenie konta trwa tylko kilka minut, a co najważniejsze nie musisz wychodzić z domu, ponieważ Twój czas jest dla Nas ważny. Pokażemy Ci szczegółowo gdzie trafiają twoje pieniądze oraz pomożemy zaoszczędzić na wymarzone cele. Dzięki zaokrągleniu swoich płatności do najbliższej liczby całkowitej, drobne zostaną odłożone prze Nas na Twoje oszczędności.

Mimo że wypłaty z bankomatów Nas kosztują, dbamy o naszych użytkowników i dajemy 800 PLN miesięcznie w międzynarodowych wypłatach z bankomatów za darmo. Wszystko powyżej  800 PLN obarczone jest niewielką 2% opłatą, która pokrywa nasze koszty. 

Istnieje też opcja ubezpieczenia swoich dóbr osobistych oraz zdrowia już od 1 GBP miesięcznie.         Z Nami poczujesz się bezpiecznie !

Revolut stara się być na czasie i spełniać wszystkie potrzeby dlatego jeśli interesuje cię wymiana kryptowalut to bez obaw ! Błyskawicznie wymieniaj dowolne z naszych 30 walut bezpośrednio na Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash i XRP, a to wszytsko za pomocą jedno kliknięcia.

Dołącz do globalnej społeczności już dziś ! Zaufało Nam już 8M+ klientów i  wykonaliśmy już dla Nich 350M+ transakcji.