Glovo kod promocyjny

Szukasz kodu zaproszenia do aplikacji GLOVO?

Dobrze trafiłeś. Poniżej mam dla Ciebie darmowy kod 15 zł:

VDVMQQL

Wpisz powyższy kupon promocyjny Glovo do swojej aplikacji i zamawiasz usługę z Glovo 15 PLN taniej 🙂

Aplikacja Glovo – dostarczymy wszystko co chcesz w mniej niż godzinę!

Aplikacja mobilna Glovo przyszła do nas z Hiszpanii i jest już obecna w setkach miast i kilkudziesięciu miastach na całym świecie. 

Glovo oferuje usługę kurierską, która ma być dostarczona poniżej jednej godziny. Ich motto brzmi – zamów dowolną rzecz, a kurier Ci ją dostarczy w mniej niż godzinę. Można zamawiać jedzenie z różnych restauracji i punktów gastronomicznych. Można tu oczywiście skorzystać z naszego kod zaproszenia w aplikacji Glovo, któy zaoszczędzi Ci kilkanaście złotych, zatem śmiało korzystaj z powyższego rabatu.

W kwestii zamawiania jedzenia, jest to aplikacja konkurencyjna do apliakcji Ubereats, Pyszne.pl, Wolt i Lets Deliver, które są już obecne w Polsce. Tutaj też możesz pobrać kod Ubereats i zamówić jedzenie. Dodatkowa alternatywa dla aplikacji do zamawiania jedzenia jest bardzo dobra dla konsumentów.

Glovo aplikacja oferuje jednak jeszcze więcej, bo można np zamówić zakupy w Biedronce, Żabce, Lidlu czy Carrefour. Co więcej można zamówić nawet leki z apteki a nawet zakupy sprzętu RTV AGD!

Pamiętaj, że powyżej masz od kupo promocyjny Glovo za darmo i obniży Tobie cenę zamówienia 🙂

Ta aplikacja fajnie pokazuje, jak zmienią się nasz świat na lepsze, jak łatwo możemy zamawiać usługi, produkty i towary nie wychodząc z domu! Mamy piękne czasy i oby więcej takich aplikacji (Android iPhone) 🙂

Gorąco polecamy tą aplikację! 

🙂